Väzníkové krovy sú veľmi efektívnou možnosťou riešenia krovov, vhodnou na všetky typy striech.

Väzníkové krovy ušetria Váš časaj Vaše peniaze

Väzníkové krovy sú veľmi efektívnou možnosťou riešenia krovov, vhodnou na všetky typy striech. Ide o ľahkú strešnú konštrukciu, ktorá nevyžaduje výstavbu stropu nad posledným podlažím. Riešenie väzníkovým krovom je šetrné – šetria teda nielen váš čas, ale aj vaše peniaze. Spotreba dreva a spojovacích prostriedkov sa minimalizuje spájaním drevenej konštrukcie oceľovými styčníkovými doskami a prelisovanými hrotmi. Drevené väzníky sú veľmi obľúbené a rozšírené. Väzníkový krov môže mať takmer neobmedzený tvar a výplet väzníku je možné prispôsobiť tak, aby priestor strechy mohol byť využívaný ako úložný ale aj obytný priestor.

VÄZNÍKOVÉ KROVY A ICH VÝHODY

  • nízka hmotnosť a spotreba materiálu
  • rýchla montáž
  • vysoká tvarová a konštrukčná variabilita a vysoká miera prefabrikácie
  • úspora nákladov vďaka rýchlejšej výrobe a nižšej spotrebe materiálu

PREČO PRÁVE MY?

Portfólio služieb našej spoločnosti zahrňuje ako samotnú výrobu klasických a väzníkových krovov a ďalších nosných konštrukcií na báze dreva, tak aj všetky súvisiace služby. Najväčšou výhodou stavby od FASÁDIČKA s. r. o.  je kompletná ponuka služieb pred, v priebehu aj po ukončení stavby. Samozrejmosťou sú pružnosť, spoľahlivosť a krátke dodacie doby.

VYUŽITIE
POUŽITIE
PONÚKAME VÁM
CENA VÄZNÍKOVÉHO KROVU
KONTAKT

Ak sa rozhodnete nakupovať u nás, máte istotu, že k vám budeme pristupovať nanajvýš profesionálne a odborne. Snažíme sa, aby pre nás každý zákazník bol výnimočný a preto ku každému pristupujeme individuálne.

Predajňa
Poľná cesta 9,
901 01 MALACKY
+421 917 455 121
+421 905 675 370
predajna@fasadicka.sk
Poradenstvo – dopyt

© 2019 All Rights Reserved - Fasádička s. r. o.